top of page

Preču zīmes

Mēs audzējam, ievērojot dabai draudzīgas saimniekošanas metodes, un ražojam, izmantojot tikai pārbaudītas, svaigas un un ekoloģiski tīras izejvielas.

 

Mūsu saimniecības ir sertificētas un tiesīgas lietot Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas preču zīmi "Latvijas ekoprodukts".

Visdrošākais veids, kā atpazīt ekoproduktu, ir meklēt produkta marķējumā Eiropas Savienības bioloģiskās lauksaimniecības logo. Mēs tādu izmantojam, kas nozīmē, ka mūsu audzēto un ražoto produktu sastāvā ir vismaz 95% bioloģisko izejvielu, kā arī tie nesatur un nav ražoti no ĢMO.

Mēs drīkstam lietot arī Zaļā punkta zīmi!

Zaļais punkts ir aizsargāta, starptautiski reģistrēta preču zīme. Tās lietojums uz Latvijā iegādātas preces iepakojuma ir apliecinājums, ka ražotājs vai importētājs ir samaksājis par izlietotā iepakojuma savākšanu un pārstrādi Latvijā.

Produkcija ar šo marķējuma zīmi ir īpaši gatavota domājot par svaigēšanas straujo izplatību un veselīgo tās būtību. Šie produkti ir gatavoti izmantojot temperatūru, kas nepārsniedz 40 C grādu atzīmi. Tas nozīmē, ka šajos produktos ir saglabāti īpaši daudz vērtīgo uzturvielu un vitamīnu. 

Mūsu "rociņas" marķējums norāda, ka ražošanas procesā nav izmantoti mehāniskie smalcinātāji, rīves un citas līdzīgas palīgierīces. Mizojam, griežam, maisām un fasējam ar rokām, lai iegūtu svaigu un skaistu gala produktu!

bottom of page